Kursy dla tłumaczy

Konwersja jpg do word, Pasy zębate

Październik 28th, 2016

Tłumaczenie – BA (z wyróżnieniem) – Studia Licencjackie

Kursy dla tłumaczy, by admin.

Dlaczego warto wybrać ten kurs?

W zglobalizowanym świecie uzasadniony jest rosnący trend w potrzebie tłumaczy. Stopień BA Translation będzie angażować się we wszystkich aspektach tłumaczeń technicznych, jak również niektóre aspekty przekładu literackiego, skupiając się na praktycznej pracy i umiejętności zawodowych niezbędnych do udanej kariery w tłumaczeniu.

Więcej o tym kursie

Akredytowany przez Chartered Institute of Linguistics (CIOL), ten stopień zawodowy zapewnia doskonałą podstawę w języku, kulturze mediacji, teorii przekładu i praktyce. Ciesz się możliwość przetłumaczenia tekstów multimedialnych, takich jak reklamy, komiksów, piosenek i filmów, a także dokumenty z dziedzin specjalistycznych, w tym finansów, prawa, informatyki i medycyny.

Będziemy wyposażyć zbywalne umiejętności zawodowych wymaganych w branży tłumaczeniowej i daje dogłębną wiedzę z teorii tłumaczeń, metod i procedur. Musisz uczyć interpretacji umiejętności i dowiedzieć się o różnych technik stosowanych w powiązaniu interpretacji w ustawieniach biznesowych.

W ramach tego stopnia, będziesz miał możliwość podjęcia staż, gdzie można korzystać z naszych powiązań z Dyrekcją Generalną UE przetłumaczenia Uniwersytetu Moskiewskiego, Przyjaźń Uniwersytetu Ludowego Rosji, British Council oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych.

To tłumaczenie BA Kurs oferuje języka angielskiego połączony z francuski, hiszpański, włoski, arabski, portugalski, niemiecki, polskim lub rosyjskim.

W szczególnych przypadkach może istnieć możliwość, aby dowiedzieć się kolejny język obcy poza swoim pary tłumaczenia.

Organizujemy również bogaty program głośników branżowych, profesjonalnych tłumaczy pisemnych i ustnych oraz specjalistów IT.

Oprogramowanie technologii tłumaczenie, którego używamy na naszych kursów to:

  •     SDL Trados Studio
  •     SDL MultiTerm
  •     PLPL
  •     Crowdin – Localization Management Platform
  •     Memsource – Platforma Translation

Oszacowanie

Będziesz być oceniana poprzez zajęć, testy, egzaminy klasowych, grupowych i indywidualnych prezentacji, portfel tłumaczenia, projekt tłumaczenia i komentarza.
Profesjonalne akredytacji

Stopień BA Translation jest akredytowany przez Chartered Institute of Linguists (CIOL) oraz Instytut Języka Educational Trust (IoLET), międzynarodowo uznaną organizację zawodową, która przyznaje zwolnienia z jednostki 1 (tłumaczenie pisemne Walnym tekst) na poziomie 7 Diploma słowami.

Jesteśmy również pełnoprawnym członkiem CIUTI (konferencja Internationale Permanente d’Instituts Universitaires de Traducteurs i interpretuje), Trasy do Krajowej Sieci Tłumaczeń Języków / L i Capital.

Back Top

Comments are closed.